Zmarł Mieczysław Marszałek, lat 78, z Goszczowic. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada o godz. 14.00 w Goszczowicach. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen
Zmarł Jan Gruszka, lat 75, z Niemodlina. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Tułowicach. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Zmarła Gerda Springer, lat 89, z Tułowic. Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 02 grudnia o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Tułowicach. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

TRANSMISJA NA ŻYWO